Organi

Predsednik

Tomaž Faganel, predsednik
Simon Jager, podpredsednik

Izvršni odbor

Martina Batič (Ajdovščina – Ljubljana)
Tomaž Faganel (Ljubljana) – predsednik
Ivan Florjanc (Ljubljana)
Simon Jager  (Lešje – Škofja vas) – podpredsednik
Milan Jevnikar (Višnja Gora)
Taja Levstik (Borovnica)
Mitja Medved (Gančani)
Dalibor Miklavčič (Ljubljana)
Damijan Močnik (Cerklje na Gorenjskem)

Nadzorni odbor

Anica Grum (Ljubljana)
Marija Ana Lovšin (Ljubljana)
Marjan Ribič (Ljubljana)

Častno razsodišče

Humbert Mamolo (Sesljan/IT)
Janez Močnik (Cerklje na Gorenjskem)
Jože Šušteršič (Seničica – Medvode)

Stalni nadzorni odbor

p. dr. Slavko Krajnc (Ptuj), Nadškofija Maribor

Bojan Likar (Selca nad Škofjo Loko), Nadškofija Ljubljana

NN (…), Škofija Koper

Organi Slovenskega Cecilijinega društva od leta 1996

Predsednik in organi društva izvoljeni na volilnem občnem zboru Slovenskega Cecilijinega društva 13. marca 2010 v Ljubljani

Predsednik
Tomaž Faganel

Izvršni odbor
Janko Ban
Martina Batič
Ivan Florjanc
Simon Jager, podpredsednik
Leon Kernel
Mitja Medved
Damijan Močnik
Ida Strmšnik

Nadzorni odbor
Anica Grum, predsednica
Marija Ana Lovšin
Vito Primožič

Častno razsodišče
Janez Močnik, predsednik
Humbert Mamolo
Jože Šušteršič

Izvršni odbor društva izvoljen na volilnem občnem zboru Slovenskega Cecilijinega društva 19. novembra 2005 v Ljubljani

Izvršni odbor
Ivan Florjanc
Simon Jager
Milan Jevnikar
Jana Lamberšek
Marija Ana Lovšin
Mitja Medved
Damijan Močnik
Ida Strmšnik

Organi društva izvoljeni na volilnem občnem zboru Slovenskega Cecilijinega društva 3. marca 2003 v Ljubljani

Izvršni odbor
Tomaž Faganel
Ivan Flrojanc
Bernarda Kink
Leon Kernel
Dalibor Miklavčič
Matej Podstenšek
Milan Jevnikar
Primož Malavašič

Nadzorni odbor
Anica Grum
Tadej Sadar
Vito Primožič

Častno razsodišče
Cilka Kavčič
Janez Močnik
Humbert Mamolo


Predsednih in organi društva izvoljeni na volilnem občnem zboru Slovenskega Cecilijinega društva 2. decembra 2000

Predsednik
Damijan Močnik

Izvršni odbor
Tomaž Faganel
Leon Kernel
Barbara Lotrič
Dalibor Miklavčič
Ivan Florjanc
Bernarda Kink
Primož Malavašič
Matej Podstenšek

Nadzorni odbor
Anica Grum
Tadej Sadar
Vito Primožič

Častno razsodišče
Humbert Mamolo
Šrefan Mauri
Jane Močnik


Organi društva izvoljeni na volilnem občnem zboru Slovenskega Cecilijinega društva 26. septembra 1998

Izvršni odbor
Tomaž Faganel
Leon Kernel
Bernarda Kink
Damijan Močnik
Tone Potočnik
Igor Velepič
Barbara Vodnik
Tadej Sadar

Nadzorni odbor

Janez Močnik
Angela Tomanič
Štefan Mauri

Častno razsodišče

Miran Bordon
Eugenij Paulus
Uroš Kovačič

Organi društva izvoljeni na ustanovnem občnem zboru Slovenskega Cecilijinega društva 28. septembra 1996 v Cerkljah na Gorenjskem

Izvršni odbor
Tomaž Faganel (Ljubljana), podpredsednik
Leon Kernel (Slavina), član
Katja Kovač (Velenje), članica
Damijan Močnik (Cerklje na Gorenjskem), član
Vito Primožič
(Tržič), predsednik
Tone Potočnik (Bukovica), član
Tadej Sadar (Ljubljana – Sostro), član
Igor Velepič (Domžale), član
Barbara Vodnik (Novo mesto), članica

Nadzorni odbor
Miran Bordon (Koper)
Evgenij Paulus (Medvode)
Uroš Kovačič (Trbovlje)

Častno razsodišče
Štefan Mauri (Nova Gorica), član
Janez Močnik (Cerklje na Gorenjskem), predsednik
Angela Tomanič (Ljubljana – Šentvid), članica

Stalni nadzorni odbor (imenovala ga je slovenska škofovska konferenca)
Bojan Likar (Selca nad Škofjo Loko), Nadškofija Ljubljana
p. dr. Ivan Likar (Koper), Koprska škofija
p. dr. Slavko Krajnc (Ptuj), Mariborska škofija

Tajnica (k sodelovanju jo je povabil izvršni odbor)
Tanja Benedik (Ljubljana)